ارسال پاسخ 
تحقیقات در زمینه گراویتون
12-02-2012, 10:32 PM
ارسال: #1
تحقیقات در زمینه گراویتون
سلام ادمین
این مقداری که گفتی برای زدن نحقیقات گراویتون باید آزاد باشه یا در کل انزژی که یه سیاره داره حساب میشه

آها راستی چرا انقدر ساختمان های و سفینه های درجه 1 بازی سخت میشه انجام داد نمونه اش همین جستجوگر که برای ساختن 1 دونه اش باید چند روز تولیدات رو بزاری سر ساختشBig Grin

[تصویر:  15738706737417241560.gif]

نصیحت کردند که چرا همه درها را به روی خودت بستی؟
موقعیتها پشت همین درهاست که انتظارت را میکشند
تا نیمه دری باز کردم، مورد تهاجم گرگها قرار گرفتم
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
12-03-2012, 03:23 AM
ارسال: #2
RE: تحقیقات در زمینه گراویتون
با سلام
جمله اولتو که اصلا نفهمیدم
در مورد جستجوگر ماده تاریک:
در کل این بازی با ارزش ترین ماده ، ماده تاریکه
برای ساخت افسران کلا باید ماده تاریک استفاده کنی. و البته خیلی کارای دیگه که در راهنما مفصل گفتم
خب ... وقتی سفینه ای که این ماده مهم رو پیدا میکنه می خوای بسازی ، مسلما باید مواد اولیه بیشتری هزینه کنی.
تو این بازی ماده تاریک به بازیکن فروخته میشه ، ولی بر خلاف اکثر بازی های آنلاین، بازیکن با صرف وقت بیشتر به طرق مختلف هم می تونه ماده تاریک به دست بیاری. حالا به نظرت ارزش نداره؟؟؟!!

باران رحمت خدا همواره می بارد، شاید که ما کاسه هایمان را برعکس گرفته ایم
امیـد هــروی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
12-03-2012, 07:04 PM
ارسال: #3
ببینید نوشته 300.000 تا انرژی برای تحقیق ، میخوام بدونم این مقدار باید آزاد داشته باشم یا نه کل انرژی که دارم هم حساب میشه

[تصویر:  15738706737417241560.gif]

نصیحت کردند که چرا همه درها را به روی خودت بستی؟
موقعیتها پشت همین درهاست که انتظارت را میکشند
تا نیمه دری باز کردم، مورد تهاجم گرگها قرار گرفتم
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
12-07-2012, 11:41 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-07-2012 04:15 PM، توسط Administrator.)
ارسال: #4
اگر نوشته 300.000 تا انرژی برای تحقیق میخواد یعنی کل تولید انرژی. چه انرژی آزاد و چه انرژی مصرف شده
با توجه به تولید کم انرژی و مساحت کم سیاره و تولیدات کم٬ این تحقیق اینجوری انجام میشه نه اونطوری که ادمین گفته. شما هم الان میزان کل انرژی سیارتون رو اینجا بنویسید تا ادمین ببینند چقدر تولید انرژی دارید که همچین حرفی زدند. الان من سطح نیروگاه خورشیدیم سطح 22 هست٬ راکتور دوتریوم هم نزدم چون دوتریوم مصرف میکنه و تولید دوتریوم هم پایینه حالا فرض بر این میگیریم که راکتور رو هم سطح 14 باشه که جمعا با نیروگاه٬ 4986 انرژی تولید میکنه. از ماهواره خورشید هم میتونیم مقداری از برق رو تولید کنیم که بستگی به سیاره داره چون توی هر سیاره( مثلا سیاره 4 نسبت به 5 تولید فرق میکنه به دلیل نزدیکی به خورشید) تولید متفاوت هست که اگه میخواید بدونید چقدر تولید دارید از هر ماهواره یکی ماهواره بسازید و توی قسمت تولیدات میزان تولید انرژی از ماهواره رو ببینید بعدش میزان انرژی ای که لازم دارید تقسیم بر تولید یک ماهواره کنید. هر چقدر شد همون قدر ماهواره بزنید تا بتونید تحقیقات گراویتون رو انجام بدید که اگه واقعا اون رقمی که گفتید(300.000) درست باشه بعید میدونم بتونید با ماهواره یا هر چیزی که انرژی تولید میکنه این تحقیق رو انجام بدید. اگر هم بتونید این تحقیق رو یک سطح انجام بدید دیگه سطح های بعدی رو قطعا نمیتونید انجام بدید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان